КорзинаИзбранное
Контакты
ООО "ОЛТЕХ"
Контактное лицо:
Вячеслав
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
04114, Украина, Киев, ул. Автозаводская, 76 на карте
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 17:30;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
+380 (44) 221-98-26показать+380 (44) 221-98-26+380 (96) 235-24-80+380 (50) 150-80-62
Труби б/в і їх застосування

Труби б/в і їх застосування

Високі ціни на металопрокат стали приводом для використання такого виду металопрокату, як труби бувші у вживанні, які значно нижче нових за вартістю, і в той же час найчастіше бувають достатньо високої якості. Сьогодні є дуже вигідним використовувати труби після демонтажу, після того, як вони вже виведені з експлуатації, відновлюючи їх. Дуже часто буває, що якість труби б/в буває хорошою. І причина цього полягає в тому, що вимоги, що пред'являються до них при експлуатації, бувають високими. Наприклад, ті труби, які використовуються в газопроводах, підлягають списанню за терміном експлуатації і зносу.

Умовно можна розділити б/в труби на дрібні, середні і великі.

До дрібних труб відносяться сталеві труби діаметрами до 50 і вище - 59 (60), 76, 89, 102, 108, 114, 128, 159.

До труб б/в середнього діаметра віднесемо труби - 219, 273, 325, 377, 426, 530 - це найпоширеніші труби, їх часто купують, і вони найчастіше зустрічаються в продажу.

Великі б/в труби - 630, 720, 820, 1020, 1220, 1420, 1620 і вище.

Також труби б/в розділяються за способом виготовлення, точніше стосовно саме до б/в труб буде сказати - по швах, наявних чи ні, на сталевій трубі. Прямошовна труба – це сталева труба, що має один поздовжній шов. Спіралешовная труба - сталева труба, отримана шляхом зварювання листа спеціального розкрою, шов, труба вариться по шляху трьох мірної спіралі, в результаті на готовій трубі можна виявити зварювальний шов, що охоплює всю поверхню труби, за формою, що нагадує спіраль. Суцільнотягнена гарячекатана труба - сталева труба, отримана на прокатному стані з розігрітого до потрібної температури металу, не має швів, має міцні сталеві характеристики, навіть б/в труба цільна набагато міцніше своїх зварних аналогів. Суцільнотягнена труба холоднодеформована - сталева труба, отримана на спеціальному прокатному стані з холодного металу. Також існує харцизька труба - сталева труба, яка отримала назву від заводу виробника - труба має поперечний шов по середині труби, тобто фактично - труба зварена з двох шматків прямошовних труб. Ще один тип труб б/в - новомосковська, також отримала назву від заводу виробника - це труба, що має два поздовжніх шва.

Ще одною відмінною ознакою б/в труб є середовище їх застосування. Нафта, газ, пар, вода, опалення, нафтопродукти, ГСМ і т. д.

Труба б / у з-під газу

Труба з під газу досить чиста всередині і ізольована зовні. Найбільш часто зустрічається плівкова ізоляція, але буває і бітумна. Якість поверхні металу труби під плівковою ізоляцією краще. При будівництві газопроводів використовують якісну сталь і пред'являють підвищені вимоги до захисту труби від зовнішньої корозії, тому зовнішня поверхня труб зазвичай без дефектів. Але внутрішня поверхня, через вихід з ладу катодного захисту та пошкодження ізоляції, схильна до частих локальних ушкоджень. Труба з-під газу має найбільшу область застосування серед труб б/в - вона використовується для будівництва різних трубопроводів технічного призначення, димарів, трубчастих паль при будівництві гідротехнічних споруд (причалів, пірсів, понтонів).

Труба б/в з-під нафти

Це ізольована труба від магістральних нафтопроводів (труби від внутрішньопромислових трубопроводів ми не розглядаємо як матеріал для повторного використання через високу агресивності середовища їх експлуатації). Перед демонтажем нафтопроводи в обов'язковому порядку промивають від залишків нафтопродуктів. Однак якісь сліди нафтопродуктів завжди залишаються. Більш того, на ринок часто потрапляє труба, видобута якимось диким шляхом без попередньої промивки. В цьому випадку з труби буквально випливає нафтова гуща. Вид огидний, але не рідкісний. Необхідність внутрішнього очищення труби від залишків нафтопродуктів відбивається на її ціні. Нафтова труба коштує приблизно на 10-20 % за тонну дешевше газової аналогічної якості. За іншими параметрами труба з-під нафти не відрізняється від магістральної газовки. Після очищення внутрішня поверхня нафтової труби часто буває краще, ніж у газовій, хоча без сюрпризів не обходиться.

Легкі нафтопродукти

Солярка, бензин і т. Д. Труба чистіше нафтової, відповідно і коштує дорожче. Інше все теж саме.

Вода

Труба з-під води, як правило, буває в бітумної ізоляції. Через відсутність захисту від електрокорозії під зовнішньою ізоляцією зазвичай виявляються вогнища корозії аж до наскрізних. Внутрішня поверхня має значне пошкодження від корозії (раковини). В основному труба з систем меліорації. Коштує дешево відповідно до вкрай низькою якістю. Багато спіральношовних труб. Сталь невисокої якості. В основному труба використовується в якості паль, футлярів, проколів і т. д.

Пар

Труба з систем теплопостачання та гарячої води. «Хороша» сталь, «хороший» ГОСТ. З огляду на те, що корозія тепломагістралей має яскраво виражений осередковий характер, при демонтажі потрапляються дуже непогані труби з малим зносом.

Лежала труба

Лежала труба - це труба із зберігання. Це означає, що труба не використовувалася і механічно не оброблялась. З іншого боку, це не нова труба. Це труба, яка «лежала» на складі і в деякій мірі втратила товарний вигляд (старіння матеріалу - це все чутки). Через який час нова труба стає лежалою, визначити неможливо. Тут не стільки рік випуску труби важливий, скільки умови зберігання. Можна визначити лежалу трубу, як трубу, яка хоча і не використовувалася, але пропонується за низькою ціною (багато дешевше нової). Для злежалої труби передбачається наявність сертифіката якості, але як правило він відсутній або сфальсифікований. У загальному випадку лежала труба коштує дорожче відновленої б/в труби.

Труби бувші у використанні застосовуються для вирішення багатьох інженерних задач нарівні з новими трубами, і складають їм істотну конкуренцію в ціні:

 • Палі (в тому числі буронабивні) - з-під газу, нафти, води.
 • Дренаж - труба з-під пара, холодної і гарячої води.
 • Димарі - з-під газу, пара, холодної води.
 • Тепло- і водопроводи технічного призначення - газова труба.
 • Футляри для трубопроводів - газ, світлі нафтопродукти.
 • Несучі металоконструкції - газ, світлі нафтопродукти.
 • Стовпи для огорож (парканів) - труба будь-якого виду.
 • Для сполучення між двома водоймами - труба з-під пара, нафти, води.
 • Металовироби - газова труба, труба з-під пара.
 • У безтраншейних технологіях - труба газова, труба з-під нафти, вода.
 • Стійки для рекламних щитів - газова труба.
 • Водовідводи - газова труба, труба з під нафти, пара і води.
 • Опори різного призначення (освітлення, трубопроводів, і т. Д) - газова труба, труба з-під нафти і пари.
 • Конструкції причальних споруд в портах.
 • Стіни сухих доків і шлюзів.
 • Берегозахисні стіни на річках і водоймах.
 • Огородження штучних островів при будівництві підвалин мостів і руслових опор.
 • Стіни тунелів та інших підземних споруд, що зводяться відкритим способом.
 • Тимчасові огорожі котлованів при будівництві фундаментів.
 • Огорожа будь-якої площі від зсувів.
 • Зміцнення берегів річок і каналів.
 • Фундаменти для будинків.
 • Зміцнення фундаментів існуючих будівель.
 • Будівництво мостів.
 • Кожухи для укладання комунікацій, - палі при спорудженні естакад.
 • Електроди активної електрохімічного захисту газо-і нафтопроводів.
 • Видобувні кожухи при бетонуванні обсадних пальових споруд.

Придбати труби б/в та лежалі ви можете на нашому сайті за посиланням - https://olteh.com.ua/products/truby-b-u-i-lezhalye-f61382/

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх